Chyba tęsknię za Wiosną. Taką prawdziwą, polską. Tutaj niby jest, ale to jednak nie jest to samo, jest inaczej. Chciałabym być w miejscu, gdzie można ją odczuwać całą sobą, na boska.
jest już taka wiosna tutaj, te drzewa białe - szaleństwo! no kolor, rany! co to za kolor! te z boku takie, czarodziejskie :) a i rozumiem, że nie prosto... lecz choć na odwiedziny będę nalegać :)
cudne zdjęcia i super piosenka- trafiłaś w mój gust :)
OdpowiedzUsuńto się cieszę :) dziękuję i pozdrawiam!
Usuńwróć, to wróć!
OdpowiedzUsuńtulipany mnie rozkochały,
co za kolor.
gdyby to było takie proste :)
OdpowiedzUsuńTulipany mamine, tatowym aparatem przyłapane,
mój by tak ładnie koloru nie złapał :)
jest już taka wiosna tutaj, te drzewa białe - szaleństwo! no kolor, rany! co to za kolor! te z boku takie, czarodziejskie :)
OdpowiedzUsuńa i rozumiem, że nie prosto... lecz choć na odwiedziny będę nalegać :)
bez odwiedzin się raczej nie obędzie :)
Usuńprzepiękne zdjęcia i jeszcze moja piosenka :)
OdpowiedzUsuńdziękuję i pozdrawiam słonecznie!
Usuń